czwartek, 7 maja 2009

Nowe portale społecznościowe

Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy w portalach społecznościowych, jednak byłem w błędzie. Dziś natknąłem się na dwa nowe serwisy o zbliżonym targecie: www.zwidzenia.pl i www.poznajpasazera.pl.

Teraz już tylko czekam na serwis NaszChwiej.pl skierowany do żuli. Wyobraźcie sobie sobie możliwość wysyłania "w prezencie" taniego winka, zapisać się do grupy Dworzec Główny czy stworzyć porównywarkę cen skupu metali nieszlachetnych.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

zWidzenia.pl jest lepszy ;) A jak jestes taki kategoryczny to daj jakąś wykładnie na powstawanie portali o identycznym targecie;)

Anonimowy pisze...

Nie ma żadnej wykładni, ktoś sądzi że może zarobić na serwisie społecznościowym bez względu na tematykę. Nie da się dzielić tortu w nieskończoność. Doświadczenia związane z pęknięciem bańki dotcomów poszło w las. Nie śmieję się z tematyki portalu, a z naiwnej wiary że coś jeszcze ugrać w temacie.

Anonimowy pisze...

Wg mnie oba portale sa swietne. I to raczej ktos, kto nie ma przyszlosciowego myslenia moze ocenic je tak slabo ! Akurat mnostwo osob jezdzi tramwajami i mpk-ami i mnostwo osob tylko czekalo na taki portal.

W internecie jest wiele ciekawych miejsc..jak chocby www.KtoZeMna.pl, co wg mnie jest w ogole nowa wschodzaca gwiazda - portal z inicjatywami, gdzie mozna sie umawiac na wszystkiego typu propozycje wsrod znajomych i nie tylko. I nikt mi nie powie, ze zle sie dzieje na rynku internetowym...

pozdrawiam,
Kamil

Anonimowy pisze...

Ja odnalazłem inny GdzieTeraz.pl
Pomysł pośrednio nowy, ale przyjemnie się przegląda i fajnie marzy o zdobyciu tylu miejsc w świecie:) Na razie mogę się pochwaliś swoimi wakacyjnymi wojażami, ale niedługo będę hen daleko:)
GdzieTeraz.pl ,wakacyjne zdjęcia z podróży

polecam zerknąć

Anonimowy pisze...

Ja na przykład ostatnio znalazłem nowy ciekawy portal gdzie wszystko kręci w około albumów z imprez czy wakacji

www.partymemories.pl

z tego co wiem to dopiero istnieje kilka dni ale wydaje sie ze ma potencjał